صفحه اصلی > درباره ما 

SEBA نمادی تجاری است که به اسکیت بازان تعلق دارد.

فلسفه ی این نماد،ساخت اسکیت های با کیفیت بالا است که توسط اسکیت بازان و برای اسکیت بازان انجام می شود. همچنین این نماد،بهبود امر اسکیت بازی به تمامی معناست.چه به عنوان ورزش یا سرگرمی و حتی به عنوان یک هنر. محصولات ما در شرایط واقعی توسط بهترین اسکیت بازان تست و بهینه سازی شده است. کمپانی SEBA کلیه ی اسکیت بازان و وقایع اسکیت بازان در سراسر دنیا را حمایت می کند و مفتخر است که اسپانسری WORLD SLALOM SERISE,WORLD SKATE CROSS SEISE را به عهده دارد. علیرغم نوپایی این نماد تجاری،بطوریکه اسکیت های سری اول SEBA در سال 2005 عرضه شده،در حال حاضر نمادی پیشرو در بازار اسکیت های Free Style ,Free Ride و لوازم جدید صنعت اسکیت این لاین است.

سباستین لافارگو

سباستین لافارگو در عنفوان کودکی اسکیت بازی را شروع کرد و در رقابتهای سال 1996 برای اولین بار جاضر شد.او در بسیاری از رقابتها و بزرگترین آنها شرکت نموده و برنده شد و به دلیل پخش ویدئو هایش در اینترنت معروف شد،او در این ویدئو ها ور شهای جدیدی برای انجام حرکتهای Freestyle و اسکیت بازی با فرم های خاص را نمایش می دهد. او در بسیاری از انواع مختلف رشته های اسکیت ایفا نقش کرد که در مورد انواع رشته ها مثل Freestyle,Speed slalom,Road,Bobtravk Inline Downhill,Skate Cross,Free Jump,Slide,Free ride و حتی اسکیت سرعت از دانش خوبی برخوردار شد. عصر جدید صنعت این لاین زمانی آغاز شد که اولین کفش اسکیت SEBA در سال 2005 عرضه گشت . به این ترتیب اولین نماد تجاری تخصصی FREESTYLE/FREERIDE پا به عرصه وجود گذاشت. سباستین و تیمش همچنان به بهینهه سازی محصولات نوآوری شده شان ادامه می دهند . آنها این امر را برای شما و همگان اجراء می کنند تا استعدادهای نهفته تان را به شما نشان داده و مهارتهایتان را ارتقا دهند تا به همان نقطه ای که آرزویش را دارید ، برسید . شما با استفاده از اسکیت های SEBA از اجتماع خودتان حمایت می کنید،هزینه ای که صرف خرید محصولات SEBA می کنید برای بهبود بخشهای ورزشی و عملیاتی مسابقات و رویدادهایی که در آنها شرکت می کنید،صرف می شود ودر جوار این امر می توانید بازیکنانی که مورد تحسینتان هستندرا ببینید و آنها نیز می توانند شما را تشویق و ترغیب کنند.

هدف ما

هدف ما تحقق آزادانه ی رویاهایتان،عضوی از جامعه اسکیت بازان بودن و دعوتتان به دیدن آنچه هم اکنون با اسکیت های SEBA می توانید انجام دهید. محصولات SEBA برای استفاده شما طراحی شده به طوری که کوچکترین جزئیات برای اسکیت کردن لذت بخش تر و ساده تر،مد نظر قرار گرفته است و ما به نوآوری ادامه خواهیم داد. اما فلسفه کار شرکت SEBA با شرکت هیواتجارت به این شرح می باشد که: محمد امیدواری و فربد متوسل از سال 2008 از اعضاء تیم ملی فری استایل کشور هستند و در دوره های مختلف مسابقات بین المللی حضور داشته اند و موفق به کسب عناوین آسیایی و جهانی در این رشته شده اند. در سال 2012 با حضور در مسابقات رولرکاپ جهانی کشور روسیه با سباستین لافارگ و مدیر شرکت SEBA گرگ، مذاکره ای در این زمینه برای جمع آوری اسکیت های تقلبی برند SEBA در ایران و همکاری این شرکت با شرکت هیوا تجارت (Marshal) برای ایجاد و توسعه بازار فروش برند SEBA و برگزاری مسابقا ت مختلف و مستمر در ایران با استانداردهای جهانی داشتند. ما تمام تلاش خود را برای پیشرفت این رشته و حمایت از برگزاری تمامی مسابقات این رشته در کشور خواهیم کرد. هم اینک زمان آن فرا رسیده که اسکیت های خود را به پا کنید و توانایی خود را نشان دهید.

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 5426 | بازدید امروز : 237 | کل بازدید : 632598 | بازدیدکنندگان آنلاين : 3 | زمان بازدید : 0/0625 

 

« تمام حقوق این سایت متعلق به سبا ایران می باشد »